Väggtelefon LM Ericsson

Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LM ERICSSON, väggtelefon modell AB 2120, sk. järnvägstelefon, "patented oct 29 1895"

Slitage, färgbortfall, sladd med skador

578443

2018-10-06