Damskrivbord jugend
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, beslag i mässing, utdragbar skrivskiva, höjd ca 107, 68x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, nedre hyllplan med kraftigt slitage
578451
2018-10-06