Damskrivbord jugend

Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend
Damskrivbord jugend

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1900-talets början, jugend, fanérat i mahogny, beslag i mässing, utdragbar skrivskiva, höjd ca 107, 68x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, nedre hyllplan med kraftigt slitage

578451

2018-10-06