Vägglampor Ateljé Lyktan

Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan
Vägglampor Ateljé Lyktan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER SUNDSTEDT, vägglampor, ett par, "Mars", Ateljé Lyktan, 1980-/90-tal, modellen formgiven 1972-73, stomme av förkromad metall, skärmar av vit plast, märkta och etikettmärkta Ateljé Lyktan Sweden, höjd och bredd ca 28 cm

Obetydligt slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

578459

2018-10-10