Vägglampor Ateljé Lyktan
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PER SUNDSTEDT, vägglampor, ett par, "Mars", Ateljé Lyktan, 1980-/90-tal, modellen formgiven 1972-73, stomme av förkromad metall, skärmar av vit plast, märkta och etikettmärkta Ateljé Lyktan Sweden, höjd och bredd ca 28 cm
Obetydligt slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
578459
2018-10-10