Oskar Bergman oljamålning

Oskar Bergman oljamålning
Oskar Bergman oljamålning
Oskar Bergman oljamålning
Oskar Bergman oljamålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1965): ´´Uvö", signerad och daterad Oskar Bergman 1923, olja på duk, ca 44x59 cm

578460

2018-10-10