Johan Gustaf Sandberg oljemålning
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHAN GUSTAF SANDBERG (1782-1854): Flicka vid ljussken, signerad Sandberg, olja på duk, 37x29,5 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
578462
2018-10-23