Porslin

Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin
Porslin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNOR, CREMEKOPPAR, ASSIETT, KOPP, 8 dlr., porslin, 18/1900-tal, höjd ca 4-20 cm

Lagningar, nagg, koppens fat ej tillhörande

578464

2018-10-10