Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNOR, CREMEKOPPAR, ASSIETT, KOPP, 8 dlr., porslin, 18/1900-tal, höjd ca 4-20 cm
Lagningar, nagg, koppens fat ej tillhörande
578464
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här