Oskar Bergman akvarell
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skärgårdsmotiv med björkar, akvarell, signerad och daterad Oskar Bergman 1958, ca 36x25 cm
Kuntoraportti
578470
Päivämäärä:
2018-10-15