Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skärgårdsmotiv med björkar, akvarell, signerad och daterad Oskar Bergman 1958, ca 36x25 cm

Kuntoraportti

578470

Päivämäärä:

2018-10-15