Prismaflaska tenn

Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn
Prismaflaska tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PRISMAFLASKA, 1800-tal, tenn, troligen Tyskland, höjd med hänkel ca 31 cm

Ytslitage

578472

2018-10-10