Soffa engelsk stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 2-sits, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, stomme i mörkpolerad rotting, lösa sittplymåer, djuphäftad klädsel i brunt skinn, pärlspikade kanter, sitthöjd ca 42, längd ca 140 cm, inköpt på George Henscher
Bruksslitage, patina
578474
2018-10-10