Fåtöljer engelsk stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, stomme i mörkpolerad rotting, lös sittplymå, klädsel i djuphäftat brunt skinn, pärlspikade kanter, sitthöjd ca 42 cm, inköpta på George Henscher
Bruksslitage, patina
578475
2018-10-10