Fåtöljer engelsk stil

Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets senare hälft, stomme i mörkpolerad rotting, lös sittplymå, klädsel i djuphäftat brunt skinn, pärlspikade kanter, sitthöjd ca 42 cm, inköpta på George Henscher

Kuntoraportti

Bruksslitage, patina

578475

Päivämäärä:

2018-10-10