Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTÄR, samtida, Häst i kimono, olja på duk, ca 150X140 cm

Mindre ytskador

578476

2018-10-10