Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RICHARD DAVIES (1945-1991): "The floating city - Stockholm South", signerad och daterad Richard Davies 1988, numrerad 47/125, färglitografi, bildmått ca 75x109 cm
578492
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här