Jens Quistgaard ljusstakar mässing

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Jens Quistgaard, Danmark, 1950-/60-tal, stämplade, höjder ca 24 cm

Repor, slitage

578498

2018-10-13