Sideboard 1900

Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900
Sideboard 1900

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, fanérat i valnöt och rot, beslag i mässing, utdragsskiva i marmor, höjd ca 96, 130x55 cm

Smärre fanérskador, nyckelbussning, lås och nyckel saknas

578504

2018-10-10