Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNAPSGLAS, 24 st, modell "Rydberg", 1900-talets början, något olika form och höjd, kasad dekor av ränder, höjd ca 11-15 cm
Ett glas med nagg
578539
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här