21 delar glasservis modell Rydberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINGLAS & VATTENGLAS, 12 + 9 st, modell "Rydberg", 1900-talets början, kasad dekor av ränder, något olika utförande och form, vinglasens höjd ca 14-15 och vattenglasens höjd ca 9 cm

Ett vinglas med fotnagg

578540

2018-10-13