Bertil Fridhagen skrivbord

Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord
Bertil Fridhagen skrivbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, skrivbord med byrådel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat trä, höjd ca 70, 158x40cm

Repor, slitage, något ostadigt

578553

2018-10-10