Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, skrivbord med byrådel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat trä, höjd ca 70, 158x40cm
Repor, slitage, något ostadigt
578553
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här