Taklampa Pukeberg

Taklampa Pukeberg
Taklampa Pukeberg
Taklampa Pukeberg
Taklampa Pukeberg
Taklampa Pukeberg
Taklampa Pukeberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1940-tal, Pukeberg, kupa i opalglas, stomme i vitmetall, höjd med stång ca 82 cm

Smärre repor, slitage

578560

2018-10-10