Gunnar Wallin Snömannen

Gunnar Wallin Snömannen
Gunnar Wallin Snömannen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Bahnhof Zoo", signerad och numrerad på bakstycket på baksidan av fotografiet i form av etikett, fotografi, 1/20, 29x39 cm

578563

2018-10-10