Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR WALLIN (född 1936): "Bahnhof Zoo", signerad och numrerad på bakstycket på baksidan av fotografiet i form av etikett, fotografi, 1/20, 29x39 cm
578563
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här