Johan Krouthén oljemålning

Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

JOHAN KROUTHÉN (1858-1932): Höstlandskap, bokskog vid Rådasjön, signerad och daterad Johan Krouthén 1908, olja på duk, ca 75 x 100 cm

578591

2018-10-10