M Pyk litografi
Closed
2018-10-10
578594
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): litografi, poker med hundar, signerad, 22/100, litografi, 47x36 cm