Taburett / Pianopall

Taburett /  Pianopall
Taburett /  Pianopall
Taburett /  Pianopall
Taburett /  Pianopall
Taburett /  Pianopall
Taburett /  Pianopall

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETT / PIANOPALL, sadelgjord, 1940-tal, höjd 46 cm.

Slitage. Sadelgjord liten reva i sadelgjord

578600

2018-10-10