Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANSHELM DAHL (1897-1964): röd stuga vid vatten, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 50x77 cm
578607
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här