Anshelm Dahl oljemålning
2018-10-10
578608
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Insjölandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, ca 38x57 cm
Smärre slitage