Gösta Wesström oljemålning

Gösta Wesström oljemålning
Gösta Wesström oljemålning
Gösta Wesström oljemålning
Gösta Wesström oljemålning
Gösta Wesström oljemålning
Gösta Wesström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖSTA WESSTRÖM (född 1888-): signerad G Wesström, olja på duk, 1912, 43 x 69 cm

578613

2018-10-10