Karaff med nysilverskoning WMF

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WÜRTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, karaff, jugend, 1900-talets början, slipad kristall samt nysilver, stämplad, höjd ca 43 cm

578629

2018-10-10