Jardinjär silver med glasinsats 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JARDINJÄR, silver med glasinsats, invändig förgyllning, stämplad CAK, 1913, höjd ca 16, längd 43 cm, vikt ca 1036g

Gravyr, repor, glasinsats med nagg

578674

2018-10-13