Andreas Wargenbrant hästskulptur

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst i trä, bemålad, monogramsignerad och daterad 2011, skyltsignerad och numrerad AW 1/1, höjd 99 cm, längd 80 cm

578675

2018-10-10