Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÖARE, BÄGARE, silver, ströare märkt Borgila 1923, pokal med invändig förgyllning, märkt MG, höjder ca 9,5-15 cm, vikt ca 265g
Repor, bucklor
578681
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här