Ströare samt bägare silver

Ströare samt bägare silver
Ströare samt bägare silver
Ströare samt bägare silver
Ströare samt bägare silver
Ströare samt bägare silver
Ströare samt bägare silver
Ströare samt bägare silver
Ströare samt bägare silver

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖARE, BÄGARE, silver, ströare märkt Borgila 1923, pokal med invändig förgyllning, märkt MG, höjder ca 9,5-15 cm, vikt ca 265g

Repor, bucklor

578681

2018-10-13