Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄGARE, BRICKA, TALLRIKAR, 6 dlr, silver, 1900-tal, höjder ca 7-15, bredd 5-37 cm, vikt ca 1275g
Repor, slitage, gravyr förekommer
578686
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här