Bägare bricka tallrikar silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÄGARE, BRICKA, TALLRIKAR, 6 dlr, silver, 1900-tal, höjder ca 7-15, bredd 5-37 cm, vikt ca 1275g

Repor, slitage, gravyr förekommer

578686

2018-10-13