Sengustavianskt ornament
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ORNAMENT, sengustaviansk stil 1800-talets slut, snidat och förgyllt trä, dekor i form av pilkoger, fackla samt bandrosett, mått: L 106 cm H 38 cm
Kuntoraportti
Lagning, ålderspatina
578694
Päivämäärä:
2018-10-10