Matgrupp i gustaviansk stil

Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil
Matgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1900-tal, gustaviansk stil, märkt GR Möbler AB Tibro Sweden, vitmålade, bestående av: matbord, 6 st stolar, sitthöjd 45, bordet höjd 75, 140x100, 2 iläggsskivor á 48 cm vardera (en med sarg)

Slitage och repor, skiva med färbortfall

578701

2018-10-10