Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SOFFA, "Örestad", design Erik Ole Jörgensen, DUX, 3-sits, formgiven på 1960-talet, lösa plymåer, benställning i ek, avtagbar klädsel, längd ca 215 cm
Klädsel delvis med slitage
578706
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här