Erik Ole Jörgensen DUX soffa

Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa
Erik Ole Jörgensen DUX soffa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFA, "Örestad", design Erik Ole Jörgensen, DUX, 3-sits, formgiven på 1960-talet, lösa plymåer, benställning i ek, avtagbar klädsel, längd ca 215 cm

Klädsel delvis med slitage

578706

2018-10-10