Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETT, barock, 1700-tal, förgylld och skuren dekor, för 2 ljus, ca 48x42 cm

Omarbetad, lagningar, retuscher

578718

2018-10-10