Skrivbyrå senempire
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, märkt CE Modin 1862, fanérad i mahogny, nyckelskyltar i pärlemor, skulterade dekordelar, höjd ca 113, 108x54 cm
Listdel o nyckel saknas, lös nyckelskylt medföljer, skiva med spricka o fanérskador, fläckar
578720
2018-10-10