Skrivbyrå senempire

Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire
Skrivbyrå senempire

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets mitt, senempire, märkt CE Modin 1862, fanérad i mahogny, nyckelskyltar i pärlemor, skulterade dekordelar, höjd ca 113, 108x54 cm

Listdel o nyckel saknas, lös nyckelskylt medföljer, skiva med spricka o fanérskador, fläckar

578720

2018-10-10