Örhängen Dew drops Lynggaard

Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard
Örhängen Dew drops Lynggaard

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHARLOTTE LYNGGAARD, "Dew Drops", örhängen, 1 par, 18 k guld, rutilkvarts, briljanstlipade diamanter totalt ca 0,06 ct, kvalité W(H)/SI, för firma Ole Lynggaard, stämplade Ole L, CL, höjd ca 2,2 cm , vikt ca 8,9 g

Ringa bruksslitage

578734

2018-10-10