Ring Serenity design Georg Jensen

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TORUN BÜLOW-HÜBE, "Serenity", ring, sterlingsilver, design no 187, Georg Jensen, storlek platta ca 2,4 x 3,2 cm, ringstorlek 15½ mm/49, vikt ca 15,6 g

Kuntoraportti

Bruksslitage, mindre repor förekommer

578736

Päivämäärä:

2018-10-10