Ring Serenity design Georg Jensen
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TORUN BÜLOW-HÜBE, "Serenity", ring, sterlingsilver, design no 187, Georg Jensen, storlek platta ca 2,4 x 3,2 cm, ringstorlek 15½ mm/49, vikt ca 15,6 g
Kuntoraportti
Bruksslitage, mindre repor förekommer
578736
Päivämäärä:
2018-10-10