Flickporträtt 1800-tal

Flickporträtt 1800-tal
Flickporträtt 1800-tal
Flickporträtt 1800-tal
Flickporträtt 1800-tal
Flickporträtt 1800-tal
Flickporträtt 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av flicka i prickig klänning, osignerad, olja på duk, ca 27x32 cm

Krackeleringar

578747

2018-10-11