Ivor Abrahams färglitografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVOR ABRAHAMS (1935-2015): (2), Näckros- samt skogsmotiv, signerade och numrerade Ivor Abrahams 87/100, daterade -76, editerade av Advanced Graphics London, färglitografier, bladmått ca 49x36 cm
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare
578754
2018-10-11