Ivor Abrahams färglitografier

Ivor Abrahams färglitografier
Ivor Abrahams färglitografier
Ivor Abrahams färglitografier
Ivor Abrahams färglitografier
Ivor Abrahams färglitografier
Ivor Abrahams färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVOR ABRAHAMS (1935-2015): (2), Näckros- samt skogsmotiv, signerade och numrerade Ivor Abrahams 87/100, daterade -76, editerade av Advanced Graphics London, färglitografier, bladmått ca 49x36 cm

PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

578754

2018-10-11