Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSTBÖCKER, (11), bl.a Enrico Baj, Bert-Johnny Nilsson, Arman, Bengt Lindström (inkl en signerad och numrerad färglitografi)
Bruksskick, ej genomgångna
578758
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här