Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SEKRETÄR, senbarock, 1700-tal, klaff med bakomvarande inredning, 4 lådor, beslag i mässing, höjd ca 94, 90x46 cm
Skador, slitage, nyckel saknas
578768
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här