Sekretär senbarock 1700-tal

Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR, senbarock, 1700-tal, klaff med bakomvarande inredning, 4 lådor, beslag i mässing, höjd ca 94, 90x46 cm

Skador, slitage, nyckel saknas

578768

2018-10-13