Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
KUMI SUGAI, (Japan 1919-96): "Naissance", Komposition, litografi i fem färger, signerad Sugai, EA, 1957, bladstrl 65x49 cm
Utställt: Court Gallery, Copenhagen
578778
2018-12-09