Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Farstrup, Danmark, 1970-tal, stomme i mörkbetsat trä, klädsel i naturfärgad mocka, etikettmärkta, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage, fläckar
578785
2018-10-11