Fåtöljer Farstrup 1970-tal

Fåtöljer Farstrup 1970-tal
Fåtöljer Farstrup 1970-tal
Fåtöljer Farstrup 1970-tal
Fåtöljer Farstrup 1970-tal
Fåtöljer Farstrup 1970-tal
Fåtöljer Farstrup 1970-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Farstrup, Danmark, 1970-tal, stomme i mörkbetsat trä, klädsel i naturfärgad mocka, etikettmärkta, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, fläckar

578785

2018-10-11