Tidningsställ

Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ
Tidningsställ

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSTÄLL, 1950-tal, mässing samt rotting, höjd ca 39 cm

Smärre bruksslitage

578789

2018-10-10