Tidningsställ
Valmis
2018-10-10
578789
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TIDNINGSTÄLL, 1950-tal, mässing samt rotting, höjd ca 39 cm
Smärre bruksslitage